Misja In Gloria

Powstaliśmy, aby w jednym miejscu osoba świecka lub duchowna miała dostęp do najlepszych polskich produktów religijnych.

Naszym celem jest stworzenie pierwszej międzynarodowej platformy sprzedaży internetowej, która promować będzie najlepszych polskich producentów, artystów i rzemieślników wytwarzających najwyższej jakości dewocjonalia, sztukę sakralną oraz wyposażenie kościoła.


Dlaczego powstaliśmy?

Mocno wierzymy, że takie miejsce jak In Gloria jest potrzebne! Dla Klientów – bo to oni będą mogli cieszyć się najlepszymi produktami. Dla sprzedawców – ponieważ zyskają przestrzeń, gdzie będą mogli oferować swoje najwyższej jakości produkty bez ograniczeń, NA PROSTYCH I UCZCIWYCH ZASADACH I w miejscu, które jest im dedykowane.

Polska jakość

Polska jakość

Oferujemy polskie produkty, wytworzone przez rodzimych artystów i rzemieślników. Polska jakość jest tutaj szczególnie doceniana.

In Gloria ikona

Wspieramy i pomagamy

Ułatwiamy zaistnieć każdemu, kto chce zaoferować swoje produkty. Zaufanie, zrozumienie i wzajemna pomoc jest dla nas najważniejsza.

Produkty religijne

Z myślą o produktach religijnych

Stworzone specjalnie, aby celebrować i oferować polskie produkty religijne. To unikatowe miejsce gdzie liczy się jakość.

Dobre słowo

Dobre słowo

Liczymy na Twoje dobre słowo, ale też szczyptę krytyki. Dzięki temu to miejsce będzie jeszcze lepsze!


In Gloria ikona

Odpowiedzialność za innych

Platforma handlowa In Gloria powstała nie tylko z myślą o promowaniu polskich producentów, twórców i sprzedawców. Chcemy również się dzielić tym, co wspólnie z naszymi sprzedawcami uda się wypracować – zyskiem platformy.


Masz pytania? Skontaktuj się z Nami

Telefon do In Gloria

+48 608 658 532