Wysyłka i dostawa

Metody i koszt dostawy

Przesyłki wysyłane są za pomocą kuriera InPost lub Paczkomatów In Post. To od decyzji kupującego lub gabarytu przesyłki zależy to jak dostarczony zostanie Twój produkt. Czasami może zdarzyć się tak, że np: Paczkomaty InPost będą niedostępne. Wynikać to może z gabarytu lub wagi przesyłki, albo producent nie ma fizycznej możliwości nadawania przesyłek poprzez tego operatora.

Koszty wysyłki uzależnione są od wyboru operatora oraz gabarytu/wagi przesyłki.

  • Koszt przesyłki kurierskiej InPost wynosi: 14 zł
  • Koszt przesyłki Paczkomaty InPost wynosi: 12 zł

W niektórych przypadkach przesyłka będzie darmowa. Jest to uzależnione od decyzji sprzedającego.

WAŻNE! Sprzedawcy In Gloria nie oferują wysyłki za pobraniem.

Skąd będą wysyłane zamawiane przeze mnie towary?

Współpracujemy z najlepszymi producentami z całej Polski. Robiąc zakupy na platformie In Gloria, towary wysłane są do Ciebie bezpośrednio od wytwórcy. Jeśli zamówisz produkty z kilku różnych miejsc, Twoje zamówienie przyjdzie w kilku przesyłkach. Może się też zdarzyć, że nie zostaną one dostarczone jednego dnia, lecz w ciągu kilku dni.

Gdzie jest moje zamówienie?

Możesz na bieżąco śledzić status zamówienia w zakładce Moje zakupy.

Przesyłki nadawane są za pomocną kuriera In Post lub Paczkomatów In Post. W tym przypadku otrzymasz mailem nr przesyłki lub link do jej śledzenia bezpośrednio na stronie In Post.

Śledzenie przesyłek w In Post – kurier oraz Paczkomat – Kliknij TUTAJ.

Jaki jest czas dostarczenie przesyłki?

Termin wysyłki zamówienia ustalany jest indywidalnie przez każdego producenta i jest widoczny są przy każdym produkcie. Składając zamówienie od różnych sklepów, otrzymasz je w odrębnych przesyłkach. O wysyłce zamówienia poinformujemy Cię wiadomością e-mail.